im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Foto004Po raz kolejny w pięknych okolicznościach przyrody, na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, odbyły się Zawody o Puchar Dyrektora KPSOSW nr 1 im. L. Braille’a w Bydgoszczy. Tym razem nasi wychowankowie rywalizowali na dystansie 2 kilometrów – na nartorolkach i w biegach.???
Pierwszego dnia zawodów – na nartorolkach – najszybszy okazał się Łukasz Śmiech?, który w kategorii junior (styl łyżwowy) osiągnął czas 6,09 min. Drugi był Antoni Wróbel (6,78), a trzeci Marcin Gruszczyński (7,52). W kategorii młodzik (styl klasyczny) zwyciężył Nikodem Urban (7,03) przed Krystianem Wiśniewskim (9,67).???

Natomiast drugiego dnia 16-osobowa grupa dzieci i młodzieży pobiegła po leśnych ścieżkach. Emocji było co niemiara, a walka trwała do samej mety. Wśród juniorów ponownie triumfował Łukasz Śmiech ?(8,03), który wyprzedził Pawła Franczka (8,10) i Mikołaja Baryłę (8,23). Kolejne miejsca zajęli: Marcin Gruszczyński (8,24), Krystian Wiśniewski (8,92), Hubert Ziółkowski (9,12) i Patryk Fletka z przewodnikiem Adamem Michalakiem (9,05).
W młodzikach najszybciej dystans 2 kilometrów pokonał Nikodem Urban (9,47), a na dalszych pozycjach uplasowali się: Antoni Wróbel (9,42), Jakub Janczarski (10,02), Maciej Tryba (12,07) i Przemysław Jarosz (12.27).???
Z kolei wśród dziewcząt triumfowała Oliwia Lorent (10,00) przed Wiktorią Trybą (10,36) i Jagodą Janczarską (11,06), zaś czwarta była Natalia Gołębiewska (13.37). Ogromne gratulacje dla naszych dzieci za ambitną i sportową postawę!???
Dziękujemy też wszystkim wychowawcom i darczyńcom oraz sponsorom za piękne statuetki, medale oraz cenne nagrody rzeczowe!