K-PSOSW nr 1
im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w 10. Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”.

safeinterPodczas wydarzenia przedstawimy wyzwania w zakresie bezpieczeństwa internetowego, a także zaprezentujemy nowe pomysły w zakresie zastosowania nowych mediów i nowych technologii w procesie edukacji dzieci i młodzieży. Co jeszcze będzie się działo podczas konferencji? O tym najlepiej opowie Państwu film promujący wydarzenie - OBEJRZYJ.
Konferencja odbędzie się 20-21 września 2016 r. w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 września 2016 r. Informacje o zakwalifikowaniu lub odrzuceniu zgłoszenia przesłane zostaną zainteresowanym do 8 września 2016 roku. ZGŁOŚ UDZIAŁ.
Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Konferencja organizowana jest w ramach programu Komisji Europejskiej Connecting Europe Facility. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange. W tym roku współorganizatorem konferencji jest Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU).
Więcej informacji na temat konferencji: www.saferinternet.pl/konferencja
Pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny 10. Międzynarodowej Konferencji