K-PSOSW nr 1
im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

Informujemy Państwa, iż w ramach „Tygodnia z Braillem” wraz ze stowarzyszeniem „VISUS SUPREMUS” działającym przy Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 1 w Bydgoszczy organizowany jest

„Dzień Bezpłatnych Konsultacji i Diagnoz Logopedycznych ”

Akcja skierowana jest zarówno do rodziców niemowląt pragnących zadbać o właściwą stymulację odruchów w obrębie twarzy i jamy ustnej, a w konsekwencji prawidłowy rozwój mowy, a także dzieci starszych, u których w/w umiejętności budzą niepokój. Adresatami jej są też osoby dorosłe z zaburzeniami mowy na tle neurologicznym np. na skutek urazów i udarów mózgu.
Osoby zainteresowane zapraszamy dnia 27 kwietnia 2016 roku w godzinach 9:00–13:00 do siedziby Ośrodka przy ulicy Krasińskiego 10 – gabinety: 223, 114 i 019. Wskazane jest, by wizytę poprzedzić zgłoszeniem telefonicznym pod numerem 52 322-17-87 w. 309.
Porad udzielali będą logopedzi - specjaliści w zakresie neuro i surdologopedii oraz wczesnej interwencji logopedycznej. Wizyta jest bezpłatna, nie obowiązuje rejonizacja. Prosimy o przedstawienie dokumentacji medycznej - logopedycznej.
Tego samego dnia możliwe będzie również skorzystanie z konsultacji fizjoterapeutycznych.