Szkoły, przedszkola i placówki, którym przyznano Certyfikaty Przyjaznych Osobom Niewidomym na rok szkolny 2021/22 w ramach kampanii ,,Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!"
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
2 |
Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni 87-335 Świedziebnia 51-51A |
2. |
9 |
Szkoła Podstawowa im. Anny i Alfreda Krzyckich w Słębowie 88-400 Żnin |
3. |
11 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku ul. Bukowa 9 87-800 Włocławek |
4. |
12 |
Zakład Karny w Bydgoszczy-Fordonie 85-790 Bydgoszcz |
5. |
14 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie Nowogród 32 87-400 Golub-Dobrzyń |
6. |
15 |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu Zieleń 56 87-200 Wąbrzeźno |
7. |
16 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowitem Ostrowite 42 87-400 Golub-Dobrzyń |
8. |
24 |
Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczyim. Janusza Korczaka w Toruniu ul. Żwirki i Wigury 15 i 21 87-100 Toruń |
9. |
29 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
10. |
30 |
Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu im. Arkadego Fiedlera ul. Wyszyńskiego 1/5 87-100 Toruń |
11. |
31 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie ul. Szkolna 7 86-021 Maksymilianowo |
12. |
34. |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 59 87-820 Kowal |
13. |
36 |
Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku (PUNKT PRZEDSZKOLNY, ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY) Ośniszczewko 1 88-133 Dąbrowa Biskupia |
14. |
38 |
Szkoła Podstawowa w Szonowie |
15. |
39 |
Szkoła Podstawowa w Wydrznie |
16. |
40 |
Sokrates Junior Bydgoszcz ul. Dąbrowskiego 8 85-158 Bydgoszcz |
17. |
42 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie ul. Szkolna 4 87-122 Grębocin |
18. |
43 |
Zespół Szkół w Chrostkowie Chrostkowo 80 87-602 Chrostkowo |
19. |
46 |
Przedszkole nr 34 ,,Mali Odkrywcy" ul. R. Dmowskiego 11 85-319 Bydgoszcz |
20. |
48 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisław Staszica w Chełmnie ul. 22 Stycznia 4 (adres do korespondencji ul. Szkolna 6) 86-200 Chełmno |
21. |
49 |
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego ul. Karłowicza 2 85-092 Bydgoszcz |
22. |
54 |
Zespół Szkół w Kowalu ul. Piwna 20 87 – 820 Kowal |
23. |
55 |
Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy ul. Jesionowa 3a 85-149 Bydgoszcz |
24. |
56 |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach Markowice 28 88-320 Strzelno |
25. |
60 |
Szkoła Podstawowa w Łasinie |
26. |
62 |
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Świeciu ul. Paderewskiego 5a 86 – 105 Świecie |
27. |
63 |
Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy ul. Węgierska 11 85-858 Bydgoszcz |
28. |
70 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Bydgoszczy ul. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 85 - 793 Bydgoszcz |
29. |
76 |
Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Zespole Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3a 87-707 Zakrzewo |
30. |
77 |
Przedszkole Publiczne Nr 32 „Jaś i Małgosia” z oddziałami integracyjnymi we Włocławku ul. Kaliska 108 87 – 800 Włocławek |
31. |
79a |
Szkoła Podstawowa w Janikowie ul. Biskupa Michała Kozala 3 88-160 Janikowo |
32. |
85 |
Przedszkole nr 61 Integracyjne im. Wandy Chotomskiej ul. Kąkolwa 21 85-811 Bydgoszcz |
33. |
86 |
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Sybiraków Al. 23 Stycznia 30 86-300 Grudziądz |
34. |
88 |
Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu ul. J. Krzymińskiego 4 88-100 Inowrocław |
35. |
91 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Terespolu Pomorskim ul. Szkolna 10 86-105 Świecie |
36. |
92 |
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Henryka Arctowskiego w Toruniu ul. Przy Skarpie 13 87-100 Toruń |
37. |
93 |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi ul. Tomasza Golloba 7 85- 791 Bydgoszcz |
38. |
97 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 20) ul. Gałczyńskiego 9 87-800 Włocławek |
39. |
98 |
Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w SadkachAdama Mickiewicza 1 89-110 Sadki |
40. |
99 |
Zespół Placówek Oświatowych w Kościelcu Kościelec 14 88-170 Pakość |
41. |
79b |
Szkoła Podstawowa w Janikowie ul. Biskupa Michała Kozala3 88-160 Janikowo |
42. |
101 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie ul. Szkolna 10 Kołodziejewo 88-160 Janikowo |
43. |
105 |
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 6 Specjalna ul. Grunwaldzka 41 85-239 Bydgoszcz |
44. |
107 |
Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
45. |
111 |
Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie Marysin 30 87-890 Lubraniec |
46. |
112 |
Ognisko Pracy Pozaszkolnej - Dom Harcerza w Toruniu ul. Rynek Staromiejski 7 87-100 Toruń |
47. |
113 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku ul. Kcyńska 6a 89-100 Nakło nad Notecią |
48. |
119 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich ul. Powstańców Wielkopolskich 3 |
49. |
120 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu ul. Dziewulskiego 2 87-100 Toruń |
50. |
126 |
Przedszkole Miejskie nr 18 ul. Grasera 3 87-100 Toruń |
51. |
132 |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Wandy Szuman Stefana Batorego 39 87-100 Toruń |
52. |
133 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy ul. Żmudzka 12 85-028 Bydgoszcz |
53. |
134 |
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy ul. Dworcowa 82 85-010 Bydgoszcz |
54. |
136 |
Zespół Szkól im. Marii Konopnickiej w Radomicach Radomice 115 87-600 Lipno |
55. |
137 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego ul. Daszyńskiego 29 88-100 Inowrocław |
56. |
138 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów ul. Wieniecka 46 87 – 800 Włocławek |
57. |
141(a,b) |
Przedszkole Miejskie Nr 13 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Konstytucji 3 Maja 14 87-100 Toruń |
58. |
145 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Kopernika we Włocławku |
59. |
146 |
Szkoła Podstawowa w Janowie Janowo 145 A 87 – 335 Świedziebnia |
60. |
161 |
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Toruniu |
61. |
162 |
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo 74 87-705 Siniarzewo |
62. |
163 |
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego ul. Św. Trójcy 37 85-224 Bydgoszcz |
63. |
164 |
Przedszkole Publiczne nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi ul. St. Wyspiańskiego 3 87-800 Włocławek |
64. |
165 |
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 27 85-097 Bydgoszcz |
65. |
170 |
Zespół Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu ul. Parkowa 25 86- 300 Grudziądz |
66. |
173 |
Zespół Placówek Młodzieżowych „BURSA” ul. gen. Józefa Hallera 37 86 – 300 Grudziądz |
67. |
174 |
Zespół Szkół nr 32 ul. Krucza 5a 85 – 308 Bydgoszcz |
68. |
177 |
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Toruniu VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 87-100 Toruń |
69. |
178 |
Szkoła Podstawowa im. Anieli hrabiny Potulickiej w Wojnowie Wojnowo1 86-014 Sicienko |
70. |
181 |
SOSW Nr 2 w Grudziądzu im. Kazimierza Kirejczyka ul. Kasprowicza 4 86-300 Grudziądz |
71. |
182 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego Jastrzębiec 17 89-410 Więcbork |
72. |
184 |
Branżowa Szkoła I Stopnia „START” we Włocławku ul. Ogniowa 7a 87-800 Włocławek |
73. |
190 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi ul. Goszczyńskiego 3 85- 134 Bydgoszcz |
74. |
191 |
Szkoła Podstawowa Nr 13 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej ul. Gen. Sikorskiego 42 86-300 Grudziądz |
75. |
194 |
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu ul. Konarskiego 39 |
76. |
195 |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem Al. 1 Maja 89 87-630 Skępe |
77. |
199 |
Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyński ul. Włodzimierza Lubańskiego 15 87-702 Koneck |
78. |
205 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu ul. Sikorskiego 12 87-850 Choceń |
79. |
209 |
Zespół Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej w Bydgoszczy ul. Gajowa 94 85-717 Bydgoszcz |
80. |
210 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radzikach Dużych Radziki Duże 9 B 87- 337 Wąpielsk |
81. |
216 |
Szkoła Podstawowa im. płk. Floriana Laskowskiego w Grucie Gruta 70 86-330 Mełno |
82. |
226 |
Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy ul. Skłodowskiej-Curie 4 85-094 Bydgoszcz |
83. |
227 |
Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno |
84. |
228 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie ul. Kardynała Wyszyńskiego 2 88-320 Strzelno |
85. |
232 |
Zespół Szkół w Barcinie ul. Artylerzystów 13 88-190 Barcin |
86. |
233 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy ul. Gagarina 36 87-100 Toruń |
87. |
240 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Przedszkole nr 2 im. Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Grabowa 4 85-601 Bydgoszcz |
88. |
241 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji 85-707 Bydgoszcz |
89. |
242 |
XIII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Hallera ul. Gawędy 5 85-792 Bydgoszcz |
90. |
243 |
Szkoła Edukacji Innowacyjnej ul. Piotrowskiego 12 85-098 Bydgoszcz |
91. |
244 |
Zespół Szkół w Łabiszynie ul. Nadnotecka 2 89-210 Łabiszyn |
92. |
246 |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń |
93. |
249 |
Szkoła Podstawowa im. Leona Wyczółkowskiego w Kiełpinie Kiełpin 57 89-500 Tuchola |
94. |
250 |
Szkoła Podstawowa w Brzoziu Brzozie 51b 87-313 Brzozie |
95. |
251 |
I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi Plac Wolności 9 85-004 Bydgoszcz |
96. |
256 |
Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego Solankowa 21 |
97. |
259 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku ul. Moniuszki 14 86-300 Grudziądz |
98. |
262 |
Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy ul. Śląska 7 85-235 Bydgoszcz |
99. |
267 |
Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia ul. Igrzyskowa 8 85-796 Bydgoszcz |
100. |
271 |
Przedszkole Niepubliczne "Kacperkowy Światek" w Bydgoszczy ul .Wielorybia 8 85-435 Bydgoszcz |
101. |
272 |
Przedszkole Publiczne Nr 14 ul. Hutnicza 3 a 87 - 800 Włocławek |
102. |
273 |
Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Gen. Stanisława Maczka dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w Bydgoszczy ul. Akademicka 3 85-796 Bydgoszcz |
103. |
281 |
Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły ul. Czerkaska 8 85-641 Bydgoszcz |
104. |
282 |
Przedszkole nr 16 ul. Bukowa 3 85-625 Bydgoszcz |
105. |
285 |
Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy ul. A. Szwalbego 1 85-080 Bydgoszcz |
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
18 |
Zespół Szkół w Zabielu Zabiele 8B 21-300 Radzyń Podlaski |
WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
152 |
Miejskie Przedszkole nr 10 im. Bajka w Żarach ul. Okrzei 15 68-200 Żary |
WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
25 |
Szkoła Podstawowa w Pukininie Pukinin 39 96-200 Rawa Mazowiecka |
2. |
33 |
Publiczne Przedszkole w Kamieńsku ul Mickiewicza 21 97-360 Kamieńsk |
3. |
52 |
Szkoła Podstawowa nr 7 ul. Ludwikowska 113/115 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
4. |
83 |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Szkolna 1 99-120 Piątek |
5. |
96 |
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Cielcach Cielce 16 98-290 Warta |
6. |
103 |
Zespół Szkół w Dąbrowicach ul. Kłodawska 1 99-352 Dąbrowice |
7. |
115 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 146 ul. Sporna 36/50 91-738 Łódź |
8. |
117 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Brzezinach ul. Sienkiewicza 17 95-060 Brzeziny |
9. |
121 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Targowa 20 Bełchatów 97-400 |
10. |
124 |
Szkoła Podstawowa imienia Józefa Pawlikowskiego w Rozprzy ul. Szkolna 1 97-340 Rozprza |
11. |
142 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Curie Skłodowskiej ul. Cegielniana 25 95-035 Ozorków |
12. |
150 |
Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Specjalnym w Konstantynowie Łódzkim ul. Sadowa 8 95-50 Konstantynów Łódzki |
13. |
153 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Stolarska 21/27 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
14. |
157 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Brzezinach ul. Boh. Warszawy 4 95-060 Brzeziny |
15. |
160 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku ul. Prusinowska 4 98-240 Szadek |
16. |
179 |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach ul. Łęczycka 17 99-340 Krośniewice |
17. |
180 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie ul. W. Budryka 7 97-400 Bełchatów |
18. |
189 |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze ul. Tuszyńska 32 95-020 Andrespol |
19. |
198 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zamościu Zamoście – Kolonia 2 98- 337 Strzelce Wielkie |
20. |
201 |
Archidiecezjalna Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Mazowieckim ul. Bartosza Głowackiego 11 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
21. |
203 |
Przedszkole Błogosławionych Marii i Alojzego Beltrame Quattrocchi ul. Ogrodowa 22 91-065 Łódź |
22. |
204 |
Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego Szczawin Kościelny ul. Kościelna 21 95-002 Smardzew |
23. |
223 |
Szkoła Podstawowa im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich we Włyniu Włyń 10 98-290 Warta |
24. |
253 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Skierniewicach Szarych Szeregów 6 96-100 Skierniewice |
25. |
260 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach ul. Szkolna 5 98-324 Wierzchlas |
26. |
269 |
Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu ul. Bolesława Leśmiana 1 95-100 Zgierz |
27. |
270 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Zelowie ul. Kościuszki 40/42 97- 425 Zelów |
28. |
277 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie ul. Częstochowska 24 98- 320 Osjaków |
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
167 |
Zespół Szkół w Żarkach ul. Astronautów 3 32-593 Żarki |
2. |
202 |
Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich 32 - 050 Skawina |
WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
8 |
Szkoła Podstawowa nr 114 z oddziałami integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka ul. Remiszewska 40 03-550 Warszawa |
2. |
10 |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Polskich spod Monte Cassino w Mniszewie Mniszew 41 26-910 Magnuszew |
3. |
64 |
Publiczne Przedszkole nr 3 „SKRZAT” ul. Westerplatte 1/11 05-091 Ząbki |
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
1 |
Zespół Kształcenia w Łubianie Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza ul. Szkolna 1 83-407 Łubiana |
2. |
3 |
Przedszkole Samorządowe w Subkowach ul. Sikorskiego 7 83-120 Subkow |
3. |
4 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa PIANO w Człuchowie ul. Szkolna 3 77-300 Człuchów |
4. |
5 |
Przedszkole Muzyczne PIANO+ Os. Witosa 20 77-300 Człuchów |
5. |
19 |
Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w Gdańsku ul. Jagiellońska 11 80-371 Gdańsk |
6. |
20 |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach - Szkoła Filialna w Piecach ul. Kościelna 3 83-261 Piece |
7. |
21 |
Samorządowe Przedszkole Publiczne w Piecach ul. Kościelna 3 83-261 Piece |
8. |
22 |
Samorządowe Przedszkole Publiczne w Kaliskach ul. Nowowiejska 3 83-260 Kaliska |
9. |
23 |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach ul. Długa 53 83-260 Kaliska |
10. |
35 |
Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Człuchowska 6 80-180 Gdańsk |
11. |
41 |
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa ,,Szczęśliwa Przystań" ul. 1 Maja 1 84-300 Lębork |
12. |
44 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie ul. Sienkiewicza 54 82-400 Sztum |
13. |
45 |
Szkoła Podstawowa im Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach ul. Pomorska 25 83-032 Pszczółki |
14. |
50 |
Gdyńska Szkoła Społeczna ul. Wolności 25 81-327 Gdynia |
15. |
57 |
Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku ul. Bałtycka 29 76-200 Słupsk |
16. |
65 |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gardei ul. Sportowa 1 82-520 Gardeja |
17. |
68 |
Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi ul. Cylkowskiego 5 81-465 Gdynia |
18. |
87 |
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy ul. Sabata 12 84-230 Rumia |
19. |
89 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego ul. Gojawiczyńskiej 10 80-286 Gdańsk |
20. |
94 |
Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni ul. Mjr. H. Sucharskiego 10 81-157 Gdynia |
21. |
95 |
Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork ul. Główna 5 82-200 Malbork |
22. |
129 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marynarza Polskiego ul. Korczaka 1 76-231 Damnica |
23. |
131 |
Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego ul. Niedziałkowskiego 2 76-200 Słupsk |
24. |
135 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku ul. Piotra Skargi 52 84-300 Lębork |
25. |
149 |
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi ul. Grunwaldzka 57 84-230 Rumia |
26. |
151 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie ul. Akacjowa 2 80-180 Borkowo |
27. |
156 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdańsku ul. Jagiellońska 14 80 - 371 Gdańsk |
28. |
168 |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. H.Derdowskiego w Kartuzach ul. Klasztorna 4 83-300 Kartuzy |
29. |
169 |
Szkoła Podstawowa nr 49 im. Bronisława Komorowskiego w Gdańsku Aleja Legionów 11 80-441 Gdańsk |
30. |
175 |
Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku ul. Małomiejska 58 80-037 Gdańsk |
31. |
186 |
Powiatowy Zespół Szkół w Redzie |
32. |
187 |
Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie ul. Wodna 6 83-110 Tczew |
33. |
196 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej ul. Grottgera 10a 76-200 Słupsk |
34. |
211 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach ul. Słupska 42 76- 217 Siemianice |
35. |
213 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II ul. Meissnera 9 80-462 Gdańsk |
36. |
217 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie Dworcu ul. Szkolna 16 77-300 Człuchów |
37. |
218 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie Osiedlu ul. M.C. Skłodowskiej 1 84-220 Strzebielino Osiedle |
38. |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Dworcowa 6 89- 600 Chojnice |
39. |
222 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów 76-200 Słupsk |
40. |
225 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku ul. Wybickiego 32 82 -200 Malbork |
41. |
230 |
Szkoła Podstawowa KREATYWNI w Rumi ul. Stoczniowców 23 84-230 Rumia |
42. |
231 |
Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej ul. Sportowa 2 83-034 Trąbki Wielkie |
43. |
245 |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Fabryczna 1 76-200 Słupsk |
44. |
247 |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Dretyniu Dretyń 26 77-200 Miastko |
45. |
248 |
Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich ul. Szreibera 10 82-433Mikołajki Pomorskie |
46. |
252 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego ul. Szkolna 1 84-214 Bożepole Wielkie |
47. |
255 |
Przedszkole Specjalne w Powiatowym Zespole Kształcenia Specjalnego w Wejherowie ul. Sobieskiego 279 84-200 Wejherowo |
48. |
264 |
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Dretyniu Dretyń 26 77-200 Miastko |
49. |
274 |
Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Peplińskiego w Studzienicach ul. Brzozowa 7 77-143 Studzienice |
50. |
275 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie ul. Sambora 5A 83-130 Pelplin |
51. |
279 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce ul. Wróblewskiego 7 76-270 Ustka |
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
268 |
aAcademy Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Katowicach 40-710 Katowice |
2. |
287 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach ul. Szkolna 2 43-374 Buczkowice |
3. |
288 |
Szkoła Podstawowa ,,Słoneczna Kraina" ul. Legionów 6 43-300 Bielsko-Biała |
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
6 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach ul. Szkolna 17B 11-731 Sorkwity |
2. |
7 |
Szkoła Podstawowa w Kożuchach Kożuchy 35 12-230 Biała Iska |
3. |
17 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Giżycku ul. Gimnazjalna 1 11-500 Giżycko |
4. |
26 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Burkacie Burkat 46 13-200 Działdowo |
5. |
27 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie ul. Olsztyńska 7 14-100 Ostróda |
6. |
28 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełpinach Kiełpiny 1 13-230 Lidzbark |
7. |
32 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim Brzozie Lubawskie 43A 13-306 Kurzętnik |
8. |
47 |
Szkoła Podstawowa w Galwieciach Galwiecie 18 19-500 Gołdap |
9. |
58 |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku z Oddziałami Integracyjnymi ul. Kilińskiego 48 19-300 Ełk |
10. |
59 |
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Tyrowie Tyrowo 41 14-100 Ostróda |
11. |
61 |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku ul. Garbuzy 20 13-230 Lidzbark |
12. |
73 |
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi w Braniewie 14-500 Braniewo ul. Konarskiego 13 |
13. |
75 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu ul. Kopernika 27 82-300 Elbląg |
14. |
78 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku ul. Kolejowa 5 11-230 Bisztynek |
15. |
82 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach ul. Traugutta 23 11-200 Bartoszyce |
16. |
90 |
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu ul. 1 Maja 1 82-300 Elbląg |
17a. |
100a |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 8 Specjalna Branżowa Szkoła I Stopnia nr6 Specjalna Al. M.J. Piłsudskiego 42 Olsztyn 10-450 |
17b. |
100b |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 28 Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Al. M.J. Piłsudskiego 42 Olsztyn 10-450 |
18. |
106 |
Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1 Przedszkole Miejskie nr 21 w Olsztynie 11-041 Olsztyn ul. Bałtycka 151 |
19. |
108 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego |
20. |
110 |
Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim ul. 3-go Maja 25 13-300 Nowe Miasto Lubawskie |
21. |
116 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana „Grota” Roweckiego w Mrągowie os. Mazurskie 12 11-700 Mrągowo |
22. |
118 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku ul. Warszawska 39 11-500 Giżycko |
23. |
122 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej ul. Moniuszki 7 12-230 Biała Piska |
24. |
123 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie ul. Plebiscytowa 50 14-100 Ostróda |
25. |
140 |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Szczytnie ul. Bohaterów Września 2 12-100 Szczytno |
26. |
143 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Olsztynie ul. Bałtycka 151 11-041 Olsztyn |
27. |
144 |
Zespół Placówek Kształcenia Ustawicznego w Piszu ul. Warszawska 5 12-200 Pisz |
28. |
147 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie 14-200 Iława |
29. |
148 |
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie ul. Grunwaldzka 14 14-100 Ostróda |
30. |
154 |
Zespół Szkół we Fromborku ul. Katedralna 9 14-530 Frombork |
31. |
155 |
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych Wojska Polskiego 18 19-500 Gołdap |
32. |
159 |
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie Lipowo 16 14-100 Ostróda |
33. |
172 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie ul. Zamkowa 6 · 11-600 Węgorzewo |
34. |
176 |
Zespół Szkół w Bielicach Bielice 120 13-330 Krotoszyny |
35. |
183 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 ul. Polna 8a 82-300 Elbląg |
36. |
185 |
I Liceum Ogólnokształcące im.”Bojowników o Polskość Mazur ul. Sikorskiego 15 12-200 Pisz |
37. |
193 |
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach ul. Szkolna 21 13-306 Kurzętnik |
38. |
197 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu Aleja Wojska Polskiego 8 11-210 Sępopol |
39. |
206 |
Zespół Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu ul. Agrykola 6 82-300 Elbląg |
40. |
208 |
Szkoła Podstawowa w Woźnicach Woźnice 11 A 11-730 Mikołajki |
41. |
212 |
Szkoła Podstawowa Uściany Stare 1 12-200 Pisz |
42. |
215 |
Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie ul. Turowskiego 1 10-685 Olsztyn |
43. |
220 |
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach ul. Szkolna 4 19-300 Ełk |
44. |
224 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego ul. Sadowa 2 82-300 Elbląg |
45. |
234 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie ul. Aleja Przyjaciół 42 10-148 Olsztyn |
46. |
236 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie Moniuszki 22E 14-500 Braniewo |
47. |
238 |
Szkoła Podstawowa w Łęgowie Łęgowo 75 14-220 Kisielice |
48. |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Korczaka 34 82-300 Elbląg |
49. |
254 |
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Rydzewie ul. Mazurska 94 Rydzewo 11-513 Miłki |
50. |
261 |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Węzinie Węzina 16 82-310 Elbląg 2 |
51. |
276 |
Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie |
52. |
278 |
Stowarzyszenie Edukator w Łomży Szkoła Podstawowa w Kozłowie z siedzibą w Rybnie ul. Długa 17 Sorkwity 11-731 |
53. |
284 |
· Szkoła Podstawowa w Gródkach |
WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
13 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu ul. Szkolna 9 62-604 Kościelec |
2. |
51 |
Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Liścu Wielkim ul. Długa 1 62-571 Stare Miasto |
3. |
67 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej ul. Wojska Polskiego 13 62-400 Słupca |
4. |
80 |
Przedszkole Samorządowe w Starym Mieście ul. Kasztanowa 2 62-571 Stare Miasto |
5. |
188 |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie Cisew 55 62-700 Turek |
6. |
192 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie Słodków 21 62-700 Turek |
7. |
265 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu ul. Galileusza 14 60-158 Poznań |
8. |
266 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza ul. Kopernika 13 62-400 Słupca |
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE |
||
L.p. |
Nr certyfikatu |
Nazwa i adres |
1. |
37 |
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Szczecinie ul. Pomorska 150 70-812 Szczecin |
2. |
53 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie ul. Jana Pawła II 1 74-400 Dębno |
3. |
66 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi ul. Lipowa 18 A 74-300 Myślibórz |
4. |
69 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Stargardzie ul. H. Sienkiewicza 8 73-110 Stargard |
5. |
71 |
Szkoła Podstawowa w Drzewianach Drzewiany 76 76-020 Bobolice |
6. |
72 |
Gminne Przedszkole Dębowa Chatka w Tychowie ul. Mickiewicza 1 78 -220 Tychowo |
7. |
74 |
Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym "Słoneczko" w Kołobrzegu ul. ks. Piotra Ściegiennego 2 78-100 Kołobrzeg |
8. |
81 |
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. ppor. Emilii Gierczak w Świdwinie ul. Armii Krajowej 19 78-300 Świdwin |
9. |
84 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Małkocinie 73-110 Stargard |
10. |
102 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielinie ul. Witosa 48 74-505 Mieszkowice |
11. |
104 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. dra Czesława Piskorskiego w Szczecinie ul. Jagiellońska 65 70-382 Szczecin |
12. |
109 |
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Smolnicy |
13. |
114 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu ul. Edmunda Łopuskiego 15 78-100 Kołobrzeg |
14. |
125 |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warninie Warnino 29 76-039 Biesiekierz |
15. |
127 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku Drawskim |
16. |
128 |
Szkoła Podstawowa Długołęka 16a 72-200 Nowogard |
17. |
130 |
Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Niedziałkowskiego 9 73-200 Choszczno |
18. |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu ul. I Dywizji Wojska Polskiego 4a 78 -520 Złocieniec |
19. |
158 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Uśmiech ul. Piwna 2 73-110 Stargard |
20. |
166 |
Szkoła Podstawowa nr 44 im ppor Emilii Gierczak ul. Karpacka 29 71-872 Szczecin |
21. |
171 |
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie ul. Witkiewicza 40 71- 122 Szczecin |
22. |
200 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie ul. Spokojna 1 72-510 Wolin |
23. |
207 |
Technikum Fryzjerskie "MEDICA" w Stargardzie ul. Kazimierza Wielkiego 17 73-110 Stargard |
24. |
214 |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 119 70-490 Szczecin |
25. |
221 |
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego 70-953 Szczecin |
26. |
229 |
Publiczne Przedszkole Specjalne nr 21 "Chatka Puchatka" w Szczecinie ul. Malczewskiego 23 71-612 Szczecin |
27. |
235 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu ul. Kupiecka 1 78-100 Kołobrzeg |
28. |
237 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich ul. Iwaszkiewicza 70 74-101 Gryfino |
29. |
257 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Młodych Talentów w Smolnicy Smolnica 20 74-400 Dębno |
30. |
258 |
Technikum Medyczne "MEDICA" w Stargardzie ul. Kazimierza Wielkiego 17 73-110 Stargard |
31. |
263 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kłaninie Kłanino 7 76-020 Bobolice |
32. |
280 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Danuty Szyksznian w Szczecinie ul. Strzałowska 27 a 71-730 Szczecin |
33. |
283 |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie im. kpt. ż.w. Mamerta Stankiewicza ul. 9 Maja 4 74-100 Gryfino |
SZKOŁY Z ZAGRANICY |
|
L.p. |
Nazwa i adres |
1. |
Kaunas, Litwa Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus |
2. |
Vila Viçosa, Portugalia Agrupamento de Escolas de Vila Viçosa |
3. |
MERKEZEFENDİ, Turcja Güngör Aslan Anadolu Lisesi |
4. |
Samsun, Turcja TED Samsun Koleji |
5. |
Şehitkamil, Turcja Dr. Nilüfer Özyurt Anadolu Lisesi |
6. |
Bellaria Igea Marina (Rn), Włochy ICS Bellaria |
7. |
Brugherio (Mb), Włochy ICS "F. De Pisis" di Brugherio |