K-PSOSW nr 1
im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /galeria/galeria_1/17/palac is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Tancerze naszego Ośrodka z grupy SWING z powodzeniem wystąpili w III Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Scenicznych Osób Niepełnosprawnych „Serce Słyszy Serce”.

Przegląd odbył się 14 grudnia 2017 roku w bydgoskim Pałacu Młodzieży. Grupa prowadza przez nauczyciela wychowania przedszkolnego Magdalenę Adamowską i wychowawcę internatu Katarzynę Trawczyńską spisała się bardzo efektownie. Ich występ cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności, czego podsumowaniem były gromkie brawa. Poziom grupy z każdym rokiem jest coraz wyższy, uczniowie rozwijają się i nabywają większej pewności siebie. To sprawia, że ich taniec ogląda się z wielką przyjemnością. Dziękujemy tancerzom za znakomity pokaz i energię na scenie! Zaprezentowali się na niej: Julia Błachut, Paulina Goral, Monika Lewandowska, Patrycja Koza, Mariola Racka, Paulina Spankowska, Katarzyna Wera, Donata Olędzka, Anna Tabaka, Maciej Tryba, Paweł Franczek, Adam Słowik, Krystian Wasielewski, Kamil Czupryniak.
Podczas Przeglądu tancerzami opiekowała się również wychowawca internatu Sylwia Hewelt.
Słowa podziękowania kierujemy również do Zespołu Szkół nr 7 w Bydgoszczy z oddziałami dla uczniów z wadą słuchu za zorganizowanie przeglądu i możliwość wzięcia
w nim udziału!

{gallery}/galeria/galeria_1/17/palac{/gallery}