K-PSOSW nr 1
im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Informujemy Państwa, iż w ramach akcji:

TYDZIEŃ Z BRAILL’EM – ŚWIĘTO SZKOŁY stowarzyszenie „Visus Supremus” działające przy Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 1 w Bydgoszczy organizuje „Dzień Bezpłatnych Diagnoz i Konsultacji Logopedycznych ”

Akcja skierowana jest zarówno do rodziców niemowląt pragnących zadbać o właściwą stymulację odruchów, w obrębie twarzy i jamy ustnej, a w konsekwencji prawidłowy rozwój mowy, a także dzieci starszych, u których umiejętności w zakresie komunikacji budzą niepokój. Adresatami jej są także osoby dorosłe z zaburzeniami mowy na tle neurologicznym np. na skutek urazów i udarów mózgu.

Osoby zainteresowane zapraszamy dnia 25 kwietnia 2017 roku (wtorek) w godzinach 9:00–12:00 do siedziby Ośrodka przy ulicy Krasińskiego 10gabinety: 223, 114 i 019. Wskazane jest, by wizytę poprzedzić zgłoszeniem telefonicznym pod numerem 52 322-17-87 w. 309.

Porad udzielali będą logopedzi - specjaliści w zakresie neuro i surdologopedii oraz wczesnej interwencji logopedycznej. Wizyta jest bezpłatna, nie obowiązuje rejonizacja. Prosimy o przedstawienie dokumentacji medycznej, logopedycznej.

Zapraszamy