im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Katarzyna Świątek zajęła trzecie, zaś Magdalena Rataj czwarte miejsce w ogólnopolskim turnieju Grand Prix w kręglach klasycznych.
Do Tomaszowa Mazowieckiego pod kierunkiem Kazimierza Fiut i Mateusza Lewandowskiego udała się czwórka wychowanek naszego Ośrodka oraz dwójka absolwentów. W rywalizacji niewidomych B1 na najniższym stopniu podium z dorobkiem 328 pkt stanęła Katarzyna Świątek, zaś czwarte miejsce z wynikiem 301 pkt zajęła Magdalena Rataj. W kategorii B3 kobiet udanie zaprezentowała się Wiktoria Kurlęda uzyskując 514 pkt co dało jej 8 pozycję, zaś 13 była Patrycja Koza – 445 pkt. W B3 mężczyzn nasz absolwent Przemysław Borkowski był 9 – 410 pkt, zaś w B2 kobiet absolwenta Magdalena Chełmicka z wynikiem 343 pkt zajęła 5 miejsce.